John Wall odnalazł swój rzut i próbuje udowodnić, że jest najlepszym rozgrywającym ligi

3
fot. Harry E. Walker / Newspix.pl

Wizards stracili swojego najlepszego strzelca Bradley’a Beala na co najmniej dwa tygodnie. Na szczęście akurat wrócił Trevor Ariza, który opuścił pięć poprzednich spotkań i zastąpił go w pierwszej piątce. Natomiast Wizards nie brakowało punktów w starciu z Lakers, ponieważ ich atak pociągnęli John Wall i Nene. Po raz pierwszy od czasów Gilberta Arenasa i Antawna Jamisona dwóch zawodników zdobyło po 30 punktów dla ekipy z Waszyngtonu. Nene miał rekord kariery 30, Wall 31.

Rozgrywający Wizards zaczyna potwierdzać, że jest zawodnikiem wartym maksymalnego kontaktu, który podpisał w wakacje. Po raz pierwszy w karierze zdobył 30 punktów w trzech kolejnych meczach i zrobił to trafiając w sumie 61.4% rzutów z gry.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Lakers/LeBron, opcje Bulls na 13/14, minimum dwa tygodnie przerwy Beala
Następny artykułFlesz: John Wall is on fire, DeRozan w formie, Hawks znów są Hawks, Nets wygrali mecz

3 KOMENTARZE

  1. Nie ciężko w tej chwili być w top 5 najlepszych PG w lidze, jak 3 z top 5 ma permanentne kontuzje. Ale mimo to, cieszę się, że Jan Ściana radzi sobie coraz lepiej.
    Niech rywale zachęcają go do jumperów, już jednego zawodnika też zachęcali, nazywa się Tony Parker, efekt wiadomy.
    Póki co, (mając pewien umiar) Wall to lekka hybryda Rose z Rondo, gdy doda rzut, rzeczywiście ma szansę stać się kimś więcej niż all-starem. Błogosławieństwem dla Niego był wybór Beal’a, podobne przesłanki zapewne skłoniły Erniego Grunfelda aby wybrać Otto Portera.
    Może być tylko lepiej.

    Lubię to: 0