Rookie Ranking (3): Victor Oladipo próbuje być rozgrywającym

2
fot. Joshua C. Cruey / Newspix.pl

Podczas gdy zawodnicy szykujący się do draftu 2014 pokazują już dlaczego tak dużo drużyn chce tankować, tegoroczni debiutanci nas nie rozpieszczają. Anthony Bennett co prawda zaczął coś trafiać, ale nadal jest poważnym kandydatem do zostania bustem. Tymczasem najlepszy wśród rookies MCW jest kontuzjowany, a nikt tego nie wykorzystał, żeby wyprzedzić go w wyścigu po ROY. Najbliżej jest nadal Victor Oladipo, chociaż ostatnio nie miał najlepszych występów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNowojorskie impresje 703… czyli DETonacja neuronów…
Następny artykułDniówka: Robi się gorąco na Wschodzie. Zwolnienia, wymiany wiszą w powietrzu

2 KOMENTARZE

  1. Trochę się zdziwiłem, że p.Sebastian nie pisze Rookie Ranking. Miałbym prośbę do p.Adama żeby skończył z tym per-36, które często potrafi być strasznie zafałszowane. Szczególnie jak mówimy o zawodnikach grających 10-15 min. Osobiście wolałbym zwykłe podanie minut gry i realnej statystyki.

    Lubię to: 0