Koniec Steve’a Nasha?

3
fot. You Tube/ lakersnationdotcom

Steve Nash pod koniec drugiej kwarty niedzielnego meczu z Wolves opuścił parkiet i już nie wrócił do gry z powodu bólu pleców. Wczoraj udał się do specjalisty – lekarza, który przeprowadził w zeszłym roku operację Dwighta Howarda, aby przejść dokładne badania i sprawdzić stan swoich pleców. Okazało się, że ma podrażnienie korzenia nerwu w plecach i ścięgnie udowym. Wstępne prognozy to dwa tygodnie poza grą.

Nash w zeszłym sezonie stracił 32 mecze, najwięcej w karierze, ale miał nadzieję, że przez wakacje uda mu się podleczyć i będzie w stanie jeszcze wrócić do regularnej gry na wysokim poziomie. Mike D’Antoni planował ograniczyć jego minuty, dawać mu odpocząć w meczach back-to-back i pomóc pozostać efektywnym, ale niestety problemy zdrowotne nie omijają rozgrywającego Lakers.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Pacers 8-0, Celtics wygrali 4 mecz z rzędu, 31 punktów Lina, króliczek Love’a
Następny artykułDniówka: Ostrzeżenia dla Pelicans i Pistons. Dziś 4 mecze, ale Wiggins vs Parker w NCAA

3 KOMENTARZE