Flesz: OLA-DI-PO! Stary dobry Westbrook, Heat bawią się grą, Timberwolves już 3-0

8
fot. AP Photo

Sześć meczów rozegrano w NBA ostatniej nocy, Victor Oladipo przejął jeden, w innym do gry wrócił Russell Westbrook. Mieliśmy też zastosowanie w crunchtime nowego przepisu i mieliśmy też w crunchtime Boston Celtics (przepisy powinny tego zabraniać).

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRussell Westbrook miał opuścić kilka tygodni, wrócił na trzeci mecz
Następny artykułKilka słów na temat dopingu w NBA

8 KOMENTARZE

  1. Kurde Mack, jestem na ZP1 od prawie początku, w największej mierze przez Twoje teksty, ale ostatnio coraz trudniej sie Ciebie czyta. „To jest oczywiście sposób na tankowanie, ale jeśli w tym zdaniu postawić pewność gry w crunchtime Paula Pierce’a to aktualną pewność siebie w crunchtime dzisiejszych Celtics znajdziecie za kropką ostatniego zdania na ostatniej stronie archiwum w ostatnim wpisie na naszej stronie.”
    to tylko przykład który mnie zmobilizował żeby napisać. Lekki tekst z dużą dozą aluzji, żartów, dystansu – to lubimy, nawet te czasem amerykańskie składnie są OK i nigdy nie przeszkadzały, to był ten flejvor.. Ale jak struktury tych zdań idą naprawde w toporne, połączone z coraz większą ilością dyskusyjnych zapozyczeń – robi się cięzko, a ja nie chce czytać 3 razy tego samego zdania jak czytam o koszykówce. Zero hejtingu Stary i tak największy szacunek, ale no kurde… 5!

    Lubię to: 0