DeMarcus Cousins i Sacramento Kings dogadali się w sprawie kontraktu

3
fot. instagram.com/boogiecousins

Już dawno nie poświęcaliśmy tyle uwagi Sacramento Kings, co w ciągu kilku ostatnich dni. Zostali uznani najgorszym profesjonalnym klubem sportowym w Stanach za to, co jeszcze do niedawna wyprawiali tu bracia Maloof, ale nowe władze szybko odpowiedziały kolejnymi ruchami, które mają poprawić wizerunek Kings. Do grona właścicieli dołączył Shaq i zdradził nieco plany budowy super hali na przedmieściach Shaq-ramento. Teraz natomiast pokazali jak wierzą w swojego młodego gwiazdora i zakończyli negocjacje w sprawie nowego kontraktu z DeMarcusem Cousinsem. Pierwszy poinformował o tym Jasonon Jones z Sacramento Bee nieco po godzinie szóstej rano naszego czasu, a za chwilę potwierdził to Adrian Wojnarowski z YahooSports podając szczegóły umowy:

DeMarcus Cousins osiągnął porozumienie z Sacramento Kings w sprawie czteroletniego, maksymalnego przedłużenia umowy wartego $62 miliony.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJames Dolan w swoim stylu wymienił GM’a Knicks
Następny artykułLeBron: “Nie chcę się wracać do mroźnych zim”, Cleveland

3 KOMENTARZE