Paul George podpisał maksymalny kontrakt z Indianą. Larry Bird mówi: „nie przekroczymy luxury-tax”

3
fot. Jim Rassol / Newspix.pl

Indiana Pacers rozpoczęli sezon 2013/14 w znakomitym stylu. Na trzy dni przed rozpoczęciem w sobotę obozu treningowego podpisali nowy kontrakt z jednym z najbardziej ekscytujących młodych graczy ligi.

Ten sam zawodnik, o którym piszemy w ostatnim tygodniu więcej niż o kimkolwiek innym, stanowi też wyzwanie dla nas samych, bo przecież tak rzadko mamy do czynienia z 23-letnimi All-Starami z pozycji 2/3, którzy są lepszymi obrońcami niż graczami ataku. Choć zbliżamy się z każdym kolejnym rokiem i pojawienie się SportVU może mocno przyspieszyć nasz marsz, to metody mierzenia wartości defensywnej gracza wciąż mam wrażenie ustępują eye-testowi.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSacramento Kings mamią planem budowy nowej spektakularnej hali
Następny artykułAvery Bradley raczej nie dostanie teraz przedłużenia

3 KOMENTARZE

  1. Świetny ruch ze strony Indiany, która pokazuję że zamierza być Kontenderem przez kilka najbliższych lat. Fajnie że jest nadzieja na to że pojawił się kolejny gracz który po za tytułami, szanuje jeszcze przynależność do społeczności klubowej i kibiców. Ze strony Indiany same plusy po po za zdobyciem gracza formatu ALL Star być może zyskali zawodnika z którym będą się identyfikować kibice(Wade w Miami,Bryant w LA,Nowitzki w Dallas). Jedyne co nie do końca zdaje się jasne to pozycja Grangera w Pacers. Zawodnik z taką łatwością w zdobywaniu punktów w większości zespołów wychodził by w S5 a tutaj będzie musiał pogodzić się z rolą rezerwowego z drugiej strony może być najlepszym rezerwowym w lidze i znacząco wspomóc Indiane w próbie zdetronizowania Miami. Ciekawa szykuje się rywalizacja na wschodzie Wreszcie!!

    Lubię to: 0