Zapowiedź półfinałów: Litwa – Chorwacja, Parker – Rubio/Gasol

1
FOT. ARTUR PODLEWSKI/058sport.pl / Newspix.pl

EuroBasket 2013 wchodzi w fazę końcową. Siedem drużyn pojedzie za rok na MŚ do Hiszpanii, cztery z nich walczą o złoty medal. Mamy broniących tytuł Hiszpanów, którzy w ćwierćfinale z Serbią przełączyli switch na „ON”. Mamy Tony’ego Parkera, który zrobił dokładnie to samo i rzucił 27 punktów w ćwierćfinale ze Słowenią. Są też Chorwaci i Litwini, którzy zagrają w pierwszym półfinale o godz. 17:45.

Z miejsc 5-8 do MŚ awansowały już Słowenia i Ukraina (pokonali Włochów w piątek 66:58). Włosi zagrają z Serbią o 7 miejsce.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDeron Williams znowu ma problem z kostką
Następny artykułEuroBasket, dzień 15: Litwa daje szkołę Chorwacji i zagra w wielkim finale

1 KOMENTARZ

  1. Lubię JV, serio, ale po jego wczorajszym występie dziś każdy napotkany człowiek w Kownie mówił coś w stylu „co z nim?”, „może kontuzja?”, „chłopak ma problem z głową”, i t.p. Nie twierdzę, że coś z nim jest nie tak, po prostu chłopak ma problemy ze stabilizacją formy i wczoraj naprawdę grał słabo, a po 2 akcjach w obronie sam przekrzywiłem głowę ze zdumienia i niedowierzania.

    Valanciunas nie musi grać więcej, tylko LEPIEJ i wtedy dostanie odpowiednie minuty :)

    Lubię to: 0