Melo nigdzie się nie wybiera, chce zostać w Knicks

2
fot. Jonathan Bachman / Newspix.pl

Jak pamiętamy, już na początku lipca w amerykańskich mediach pojawiły się pierwsze spekulacje i informacje z różnych „źródeł znających sytuację” dotyczące przyszłości Carmelo Anthony’ego. Dopiero za rok będzie wolnym agentem, ale już teraz wszyscy zastanawiają się czy zostanie w Nowym Jorku, czy może przeniesie się do Los Angeles? Natomiast można tylko się domyślać, jak dużo mówiłoby się w czasie tych wakacji o tym co w 2014 zrobi LeBron James, gdyby Ray Allen nie trafił tej trójki w Game 6.

Zarówno LeBron jak i Melo nie chcą teraz rozmawiać o tym, czy za rok wykorzystają opcje w swoich kontraktach, aby stać się wolnymi agentem i z kim wtedy podpiszą nowe umowy. Obaj mówią, że jeszcze o tym nie myślą, chcą skupić się na sezonie i dopiero po jego zakończeniu przyjdzie czas na zastanowienie się co dalej. Ale chcąc nie chcąc, jeszcze bardzo często będą pytani o swoją przyszłość, ponieważ offseason 2014 przez cały rok będzie ważnym tematem. Jeśli wolnymi agentami będą między innymi tacy zawodnicy jak LeBron i Melo, a jednym z największych graczy na rynku Los Angeles Lakers, nie może obyć się bez spekulacji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEuroBasket 2013, dzień 9: Ukraina zaskoczyła Serbię, Francja rozstrzelała Łotwę
Następny artykułWiarygodnie wiarygodna wiarygodność

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli Melo opuści NYK to będę mocno zdziwiony. Co prawda nie wróżę mu niczego więcej niż 2 runda z obecnym składem i powrotem na 3. Ale wspomniana w artykule wolna agentura 2015. Na rynku z tego co kojarze powienien byc Love,LaMarcus,Lopez,Hibbert,Gasol wiec jest coś do dobrania pod kosz.

    Lubię to: 0