EuroBasket 2013, dzień 8: blowout Chorwacji, Grecja pozostaje w grze pokonując Hiszpanię

5
fot. EXPA/ Sportida/ Klansek Velej / Newspix.pl

Wczoraj rozpoczęła się rywalizacja w Grupie F i po pierwszych meczach sytuacja w tabeli wygląda bardzo interesująco. Włosi przegrali po raz pierwszy na tych Mistrzostwach, Grecy pokonali Hiszpanię, co sprawia, że jeszcze każdy może myśleć o awansie. A to zapowiada ciekawe pojedynki.

Chorwacja – Finlandia 88:63

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEuroBasket 2013, dzień 8: Zoran Dragić, czyli młodszy „starszy brat”
Następny artykułTyreke Evans i jego rola w Pelicans

5 KOMENTARZE

 1. Taki off-topic. Pojawił się pre-order oferty NBA League Pass;
  http://watch.nba.com/nba/subscribe

  Ceny dowalili niezłe (645 zł i 484 zł) minus dla zarejestrowanych użytkowników odpowiednio 15% i 10% bonusa. O ile mnie pamięć nie myli (w ubiegłym roku też brałem pre-ordera) było dużo, dużo taniej. Ktoś się orientuje o co chodzi z tym:
  „Access to NBA Video Vault” Nigdy nie korzystałem z tej opcji.

  Lubię to: 0
  • No właśnie, ta druga opcja League Passowa to chyba w starej cenie, nie? Tylko wtedy z tego co słyszałem to rozsyłane były kody promocyjne sporo wyższe, bo pamiętam, że Michał Owczarek pisał o tym na swoim blogu.

   Lubię to: 0
 2. Sprawdziłem wyciąg z ubiegłego roku na karcie. 398 zł za premium ale bez NBA TV. Zakup również we wrześniu. Później o ile mnie pamięć nie myli nie było już taniej. Czyli jakby nie patrzyć teraz jest sporo drożej. Kod na pewno był na więcej niż obecne 10%. Nie pamiętam czy na 15%, 20% czy na 25%. Chyba ta przedostatnia opcja jest najbardziej prawdopodobna i wtedy cena by się zgadzała, ale niestety promocja jest teraz dużo niższa.
  W ogóle jakaś głupota jest, bo miesięcznie wychodzi taniej niż za cały pakiet.

  Lubię to: 0
  • Chyba, że opłata miesięczna dotyczy większej liczby miesięcy. W zeszłym roku całkowita opłata dzielona była na liczbę miesięcy sezonu, może teraz rozszerzyli na cały rok?

   Lubię to: 0