Brooklyn Nets zastrzegą numer Kidda przed meczem preseason

1
fot. Kamil Krzaczynski / Newspix.pl

Niewiele pozostało podobieństw pomiędzy klubem, którego Jason Kidd był najlepszym lub drugim najlepszym graczem w latach 2001-2008, a klubem, który w przyszłym sezonie zapłaci rekordowe ok. 188 mln dolarów za swoich graczy, wliczając w to luxury-tax.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł6-na-5: Podsumowujemy występ Polaków na EuroBaskecie
Następny artykułRozmowy Bulls i Denga stanęły w miejscu, Deng może zostać niezastrzeżonym w 2014

1 KOMENTARZ

  1. Teraz od decyzji Cubana zależy czy JKidd znajdzie się w elitarnym teamie, w którego skład wchodzą tacy koszykarze jak MJ (Bulls & Heat), Barkley (76ers & Suns), Robertson (Bucks & Royals aka Kings), Jabbar (Bucks & Lakers), Drexler (Blazers & Rockets), Chamberlain (Warriors & 76ers & Lakers) oraz Malone (76ers & Rockets).
    Pewnie za jakiś czas ta wesoła gromadka zostanie powiększona o jeszcze jedno nazwisko, oczywiście mowa o serdecznym przyjacielu króla porannej gwiazdy Kim Dzong Un.
    Ps. Pistola nie liczę – wiadomka Nola->Jazz

    Lubię to: 0