EuroBasket 2013, dzień 3: Ukraina nadal niepokonana

2
fot. EXPA/ Sportida/ Urbanc / Newspix.pl

Za nami trzeci dzień EuroBasketu, jak na razie najlepszy dla Polaków – pierwszy, w którym nic nie przegraliśmy. Dzisiaj może być już gorzej, kiedy zmierzymy się z Chorwatami. Wczoraj grały tylko grupy A i B. Zwłaszcza w tej drugiej robi się bardzo ciekawa walka o awans, po tym jak Macedonii wreszcie udało się wygrać, a Łotwa nie jest już niepokonana. Natomiast w grupie A nadal nie ma mocnych na Ukrainę.

Grupa A

Francja – Izrael 82:63
Alexis Ajinca został kiedyś wybrany w pierwszej rundzie draftu NBA i przez trzy sezon grał siedział tam na ławce. Od dwóch lat nie ma go już w najlepszej lidze świata, ale przy okazji takich imprez jak EuroBasket mamy okazję sobie przypomnieć, że był ktoś taki. Wczoraj Ajincja miał swoje show na początku meczu, zaliczając samodzielny run 10-0. Trafiał z półdystansu, biegła do kontr kończąc je wsadem albo celnym layupem z faulem. Dzięki niemu Francja szybko uzyskała wysokie prowadzenie i później bez większych problemów je utrzymywała. Na początku trzeciej kwarty było już po meczu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEuroBasket 2013, dzień 2: Dragic pokonał Hiszpanię
Następny artykułNajwiększe niespodzianki pierwszych dni EuroBasketu

2 KOMENTARZE