Wiggins, Karnowski, Ponitka i …Exum w nowych mockach Draft Express

2
FOT. ARTUR PODLEWSKI / 058sport.pl / Newspix.pl

W najbliższym sezonie, być może dużo bardziej niż w poprzednich, do Draftu 2014 ustawiać się będzie ta druga kolejka. Z jednej strony oczywiście będą to zawodnicy, których do czerwca często będziemy nazywać prospektami – mocna klasa 2013. A z drugiej będą to kluby, które tak jak np Philadelphia 76ers już ustawiły się w kolejce do zapowiadającego się superinteresująco draftu. Żaden inny klub nie robi tego póki co tak bezczelnie jak 76ers, ale w grupie drużyn, które postawią na młodych zawodników i z zasady będą tankować możemy wymienić przecież chociażby Utah Jazz, Boston Celtics czy Phoenix Suns.

Dziś ceniony portal Draft Express opublikował wyczekiwaną aktualizację kilkunastu swoich rankingów. Są w nich Polacy, jest zawodnik, który już od dwóch lat jest w Top5 graczy piszącego, jest też nowy ktoś, dostrzegany też już przez Chada Forda z ESPN.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEuroBasket nie tylko dla Polaków
Następny artykułWolves oczekują kolejnego kroku od Rubio

2 KOMENTARZE

 1. Trzymam za chłopaków kciuki, sam nie mogę się doczekać draftu 2014.

  Śledzę niektórych od 2-3 lat i jestem ciekawy jak to wyjdzie w praniu, czy hype wokół tego naboru nie okaże się bańką mydlaną.

  Trzymam kciuki,kciuki, kciuki, i jeszcze raz kciuki za naszych chłopaków.

  Martwię się tylko o wagę Przemka, chyba tylko ona stoi na drodze do pięknej kariery na poziomi światowym.

  Pozdrawiam Sebastiana Hetmana i liczę na dużą ilość artykułów z tego poziomu kosza.

  ;)

  Lubię to: 0