Lamar Odom nie zniknął, ale nadal nie wiadomo co się z nim dzieje

0
fot. NC1/TWT / Newspix.pl

Po opublikowaniu przez TMZ historii o problemie Lamara Odoma i kryzysie w jego małżeństwie z Khloe Kardashian, od razu stało się to ważnym tematem wszystkich brukowców i serwisów plotkarskich. Oczywiście na pudelku też można było przeczytać co nowego dzieje się w znanej nie wiadomo z czego rodzinie Kardashianów. Ale oczywiście na tym się nie mogło skończyć, jesteśmy w świecie plotkarskim, trzeba trzymać się gorącego tematu i dalej go nakręcać. Dlatego TMZ nawet kilka razy dziennie ma jakiegoś nowego newsa w tej sprawie. Po doniesieniach, że Odom jest narkomanem, kolejną dużą informacją było jego zniknięcie:

Lamar Odom znikną i wszyscy z nim związani obawiają się najgorszego – że jest gdzieś na narkotykowej libacji…  dowiedziało się TMZ.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAntawn Jamison zamienił Lakers na Clippers
Następny artykułThomas Kelati: musimy zacząć od awansu do drugiej rundy