Rodzinne spory w Lakers

2
fot. hollywoodreporter.com

Jeanie Buss i jej starszy brat Jim to teraz dwie najważniejsze postacie w Los Angeles Lakers. To właśnie ich z szóstki swoich dzieci Dr Jerry Buss wybrał i od kilkunastu lat przygotowywał do przejęcia władzy w klubie, jasno rozdzielając obowiązki – Jeanie zajmuje się sferą biznesową, Jim odpowiada za sprawy koszykarskie. Jeanie od 1999 roku jest vice prezydentem klubu do spraw operacji biznesowych i reprezentuje Lakers na wszystkich spotkaniach właścicieli NBA. Jim natomiast rok wcześniej objął stanowisko asystenta generalnego managera, a od 2005 pełni funkcję vice prezydenta i jest odpowiedzialny za sprawy kadrowe. Po śmieci Jerry’ego nadszedł ten moment, kiedy Jim i Jeanie w pełni przejęli stery. Już bez nadzoru i wsparcia ojca muszą poprowadzić Lakers, od ich decyzji zależą dalsze losy drużyny. Problem jednak w tym, że nie są oni nadzwyczaj zgodnym rodzeństwem, o czym wiemy już od dawna.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSmall Talk – Reprezentacja? Breaking news: Jest dobrze, naprawdę
Następny artykułPhoenix Suns jeszcze nie zwolnili Beasley’a, Caron Butler chce mu pomóc

2 KOMENTARZE

  1. Zwroccie uwage na szacunek jakim Jeannie dazy DH12 mimo tego, ze caly romans Dwighta z LAL nie skonczyl sie happy endem.

    Cuban tez wyrazal sie o DH12 bardzo pochlebnie (juz po przejsciu do HOU).
    Mowil m.in., ze na pytanie co chce osiagnac DH12 uslyszal jedna z najlepszych odpowiedzi: „I want to be epic”.

    Moze jednak to wcale nie taki rozkapryszony gowniarz jak go pismaki maluja?

    Lubię to: 0