Lakers na 12 miejscu Zachodu w typowaniach ESPN, Kobe Bryant reaguje na Twitterze

2
fot. BT1 / newspix.pl

Niespełna miesiąc temu przeprowadziłem się dwie przecznice w dół ulicy Francuskiej. Miałem do wyboru: skorzystać z ofert innych wynajmujących i płacić mniej za podobny metraż i standard, lub przeprowadzić się do podobnego standardu, acz mniejszego lokalu, z którego dotychczas korzystał wynajmujący. W skrócie: mniejsze mieszkanie, ale ten sam sprawdzony wynajmujący. Pomny doświadczeń z blisko trzynastu lat pomieszkiwania w ten sposób, zdecydowałem się na mniejsze mieszkanie, mniejsze pieniądze, ale spokój z właścicielem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGortat wraca z USA i dołączy do kadry
Następny artykułCo naprawdę stało się w Castellon de la Plana. HIS – POL

2 KOMENTARZE

  1. Fajny luźny tekst stąd luźna (bardzo) uwaga: „W przypadku sondaży wyborczych, owszem głos mamy wszyscy – niech tak zostanie.” – prosze, no przecież, że nie :) Codziennie odmawiam 10 zdrowasiek żeby NIE każdy miał głos (a poświęcenie jest spore, bo jestem niewierzący ;p).

    Jak zobaczyłem komentarz Kobasa, pomyślałem dokładnie to co Ty: oho.. ale z drugiej strony Kobe od czasów Reda Auerbacha mówi takie rzeczy. Szuka motywacji? Jeśli więc w następnym sezonie będzie miał okres god-like, jeśli znów będzie wymuszał, jeśli znów będzie grał z kontuzjami na całym ciele – wiedz, że tym razem to ESPN :) i dobrze..

    Lubię to: 0