Amar’e „Jerusalem” Stoudemire

2
fot. Associated Press

Odkrywanie korzeni swojej rodziny to całkowicie naturalny proces, szczególnie dla ciekawskich i mających wystarczająco dużo czasu oraz głęboką kieszeń. Jednak Amar’e Stoudemire odkrył zupełnie inny wymiar tych poszukiwań i eksploracji. Skrzydłowy New York Knicks co jakiś czas wybiera się w podróż do Izraela. Odkąd odkrył, że jego drzewo genealogiczne od strony matki (Carrie Stoudemire) ma znamiona żydowskiej kultury, wciągnął się bez reszty odsłaniając kawałek po kawałku kryjące się za tym sekrety.

Niedawno Amar’e oficjalnie potwierdził, że wykupił część udziałów w koszykarskim zespole Hapoel Jerozolima. Ekipa bierze udział w mistrzostwach superligi i ostatni raz wygrywała puchar w 2009 i 2010 roku. Nie wiemy czy zawodnik ma jakieś konkretne plany związane z tym przedsięwzięciem, ale logika nakazuje się domyślać, że STAT zagra tam ostatni sezon w swojej karierze. Tym bardziej, że zawodnik wygląda na niezwykle zafascynowanego możliwością obcowania z tamtejszą kulturą i ludźmi.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułHeat dalej szukają oszczędności, chcieliby pozbyć się Joela Anthony’ego
Następny artykułNikt nie lubi Miami Heat i tak od zawsze powinno być

2 KOMENTARZE