Najlepsza Big3 w historii NBA nigdy nie wygrała tytułu

13
fot. cdn.tss.uproxx.com

„Big Dipper” był także wielkim samotnikiem.

Wiosną 1965 roku Wilt Chamberlain napisał „jest dużo ludzi, którzy będą zaskoczeni tym, że potrafię pisać, ponieważ z reguły są zdumieni tym, że umiem nawet mówić”.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKoszykarski mocarz na północ od USA?
Następny artykułWłasny zespół w D-League to już nie luksus, powoli to konieczność

13 KOMENTARZE

 1. he he teraz ci mistrzowie to by sobie tak łatwo nie porzucali. A najśmieszniejsi z filmiku to są sędziowie, szkoda że teraz już się tak nie poruszają. Dzięki za fajny artykuł, właśnie na takie liczyłem w wakacje. A ta przestroga to a propos Nets?

  Lubię to: 2
 2. Bardzo ciekawy tekst. Moim zdaniem tego typu artykuły są znacznie ciekawsze niż, czasami sztucznie rozdmuchiwane, kolejne „dramy” i analizowanie ich na wszystkie możliwe sposoby. Dobra robota.

  Lubię to: 3
 3. Wilt sobie siedzi na ławce kiedy Druzyna po pościgu nie może trafić punktów … chłopak z głowa miał problem i taka to Wielka Trójka …
  gdyby ruszył dupe z ławki to mieliby tytył w 1969.
  Wielki dominator, hehe.

  Na jakiej zasadzie wykonywano rzuty wolno w tym czasie?

  Lubię to: 2
  • Nie wiem ile w tym prawdy, nawet nie pamiętam kiedy to czytałem ale w końcówce 4 kwarty Wilt miał zdaje się jakiś problem z kolanem + 5 fauli na koncie. Usiadł na ławce a gdy zgłosił trenerowi gotowość do gry ten powiedział mu, że dadzą sobie radę bez niego więc chyba nie bardzo miał jak „ruszyć dupę z ławki” ;)

   Lubię to: 2