Czemu Sam Hinkie zwleka?

1
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Philadelphia 76ers jest bez head-coacha już prawie od stu dni. Generalny Menadżer zespołu – Sam Hinkie, który wcześniej pracował z Darylem Morey’em w Houston, pozostaje neutralny wobec coraz częściej pojawiającej się krytyki i mimo zniecierpliwienia, jakie towarzyszy fanom i samym zawodnikom, nie chce ulegać presji otoczenia.

Sixers rozpoczęli poszukiwania nowego trenera w tym samym czasie, co pozostałe ekipy, które po sezonie 2012/2013 zdecydowały się rozstać ze swoimi dotychczasowymi szkoleniowcami. Jednak intensywność poszukiwań w Filadelfii była różna. Co jakiś czas otrzymywaliśmy doniesienia na temat kandydatów, ale rozmowy pomiędzy nimi i zarządem nie rozwinęły się do tego stopnia, abyśmy mogli cokolwiek w tej sprawie przewidywać. W międzyczasie środowisko zaczęło traktować to jako ponury żart. Wraz z początkiem lipca ruszyły rozgrywki ligi letniej, a Szóstki ciągle pozostawały bez trenera.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTurkoglu i Harrington czekają na zwolnienie, Magic liczą pieniądze
Następny artykułLos Angeles Clippers Doca Riversa: od kontendera do faworyta

1 KOMENTARZ