Rockets w luxury-tax? Właściciel nie widzi przeszkód

8
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Jest tak ciepło, że zwoje w mózgu nie radzą sobie z zaistniałą sytuacją. Przed nami jednak szósty mecz finałów, następna runda pogłosek z Bostonu i Los Angeles oraz kolejna garść decyzji, które przygotują grunt pod okienko transferowe.

Przede wszystkim jednak dostajemy coraz więcej zapowiedzi letniego show-time generalnych menadżerów i o ile nie możemy niczego brać za pewnik, musimy mimo wszystko przygotować się na przerwę od koszykówki z wieloma mniejszymi lub większymi melodramatami w tle.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJedno zwycięstwo, piąty tytuł
Następny artykułMecz nr 6 Finałów: Klasyk lub „klasyk”, LeBron zrzucił opaskę, Ray Allen ratuje Miami wielką trójką

8 KOMENTARZE

 1. Howard jak najbardziej do wyjęcia, Iggi też za te 36mln/3 lata. Zmieszczą się z wydatkami a i skład oraz opcje do dealowania mieliby ogromne. Lin/beverley, Harden, Iguodala, Parsons i Howard/Asik z czego Lin i/lub Asik za pewne by sie pożegnali z Houston

  Lubię to: 0
 2. Howard miałby świetną okazję poprawić opinie o sobie gdyby poszedł do Houston za mniejszą kasę.To by była jego pierwsza dojrzała decyzja. No i mógłby zaliczyć przyzwoity sezon mając CP3 i Hardena do obsługi p’n’r i dostarczaniu mu piłek.

  BTW. Jeżeli ten team się stanie rzeczywistością zaklepuje bycie kibicem. Żeby nie było, że bandwagon ;)

  Lubię to: 0
  • co do Howarda to jesli odejdzie z Lakers to znowu sie skompromituje, kolejnym cyrkiem wokol siebie.
   Rozumiem że to co napisales na końcu to żart, bo planowanie kibicowania zespolowi tylko pod warunkiem że stworzy gwiazdorski skład to jest właśnie 100% bandwagon ;)

   Lubię to: 0