Monta Ellis odstąpi od umowy, Dwight Howard jest zainteresowany

9
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Każdy i jego mama wie kim Monta Ellis jest. Minęliśmy już ten zakręt historii. Teraz istnieje duże prawdopodobieństwo, że z poziomu gracza 'overrated’ Monta Ellis stanie (stał?) się graczem 'underrated’. Nie dopuścimy do tego, nie? 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułClippers i Celtics dalej rozmawiają
Następny artykułBrak narracji to problem dnia dzisiejszego

9 KOMENTARZE

  1. Hej, niie bócie z Dumarsa takiej ofermy już- jego ostatnie ruchy kadrowe są bardzo dobre – świetne wybory w drafcie [ Drummond, Monroe], pozbycie się kontraktu Prince’a, biorąc w zamian kończący się Calderona.
    Oby nie zaprzepaścił tego podpisywaniem Ellisa.. :)

    Lubię to: 0
  2. Dziwna, ale mogłaby być ciekawa opcja żeby rzeczywiście dać go do LAL.

    Poza tym, szkoda mi strasznie Bucks. Duet Ellis-Jennings był moim ulubionym w lidzie. Zawsze jak rano odpalałem box-score, to na Bucks patrzyłem tylko ze względu na nich i te cudowne 10-40 (z hakiem, w przybliżeniu) z gry jakie razem potrafili robić w meczu. Te liczby zawsze mnie przerażały ;) .

    Lubię to: 0