Jerry Sloan już wrócił do koszykówki, teraz jest bliski powrotu do Utah Jazz

1
fot. Kamil Krzaczynski / Newspix.pl

To Utah Jazz, nie Alaska Jazz, choć nie do końca wiemy czemu w kontekście plotek Salt Lake City sprawia wrażenie najpilniej strzeżonej twierdzy w NBA. Jednym z niewielu przecieków, do których dotarły media była kłótnia Derona Williamsa i Jerry’ego Sloana w przerwie jednego z tych ciężkich i długich lutowych meczów, które teamy rozgrywają w United Center przeciwko Tomowi Thibodeau i jego Chicago Bulls.

„Awantura pomiędzy Sloanem i Williamsem rozwinęła się tak bardzo, że dwóch graczy Jazz obawiało się, że dojdzie do wymiany ciosów” – pisał wówczas w 2011 roku Adrian Wojnarowski. 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł3-na-3: Game 7, kto awansuje do wielkiego finału?
Następny artykułCentymetry to nie wszystko, Roy Hibbert zapracował sobie na miano bohatera playoffs

1 KOMENTARZ

  1. Osobiście liczę na powrót Sloana, ale nie do LAC czy Nets, ale do Grizz, do ukształtowanego defensywnego zespołu dodałby kilka ciekawych opcji w ofensywie. Conley&Gasol właśnie potrzebuje takiego coacha:)

    Lubię to: 0