Bucks wybiorą Ellisa zamiast Jenningsa?

3
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Milwaukee Bucks obecnie skupiają się przede wszystkim na wyborze nowego trenera (Larry Drew, Kelvin Sampson, a może Lionel Hollins?), ale też poważnie myślą już o swoich ruchach kadrowych w offseason. Monta Ellis może stać się wolnym agentem, na pewno będzie nim JJ Redick, a Brandon Jennings ma status zastrzeżonego. Pewne jest, że backcourt Bucks w przyszłym sezonie nie będzie wyglądał tak samo, pytanie kogo z tej trójki będą chcieli zatrzymać?

Teoretycznie najbardziej oczywistym wyborem wydawałoby się Jennings. Jest najmłodszy (niedługo skończy 24 lata) z tej trójki i do tego łatwiej będzie go zatrzymać, ponieważ Bucks mogą wyrównać każdą ofertę. Jednak według najnowszych doniesień Marca Steina z ESPN, w Milwaukee wolą postawić na Ellisa i zestawić go z Redickiem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCavs myślą co zrobić z #1, jedną z opcji może być DeMarcus Cousins
Następny artykułPlaybook: dobry pomysł Franka Vogela

3 KOMENTARZE