Pacers przygotowują się do Game 4

0
fot. Michael Laughlin / Newspix.pl

Miami Heat w game 3 po raz kolejny udowodnili, że potrafią grać pod presją i w momencie gdy seria nie układała się po ich myśli, przełamali to ważnym zwycięstwem. Kluczem było słowo adjustments. Obrońcy tytułu wyciągnęli wnioski z dwóch wcześniejszych spotkań, a przede wszystkim przegranego game 2 i wprowadzili ulepszenia, które pomogły im zaskakująco łatwo pokonać Pacers na ich parkiecie. Dlatego teraz to zawodnicy z Indiany znaleźli się pod ścianą i to oni dzisiaj mają przed sobą mecz, który muszą wygrać, jeśli nadal chcą marzyć o awansie do wielkiego finału.

„Jesteśmy bardzo pewni siebie. Po raz pierwszych w tych playoffs przegrywamy w serii. Widzieliśmy jak wyglądali Miami znajdując się pod ścianą, kiedy przyjechali tu po tym jak stracili przewagę własnego parkietu. Teraz nasza kolei wyjść i pokazać jak my wyglądamy będąc pod ścianą.” Frank Vogel

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułHollins nie popchnął Grizzlies do zwycięstwa, pchnął Baylessa na ławkę
Następny artykułFinał Wschodu: Roy Hibbert & Joey Crawford Game. Pacers doprowadzają do 2-2