Lata mijają, a Duncan nadal jest jednym z najlepszych

4
fot. Bahram Mark Sobhani / Newspix.pl

Jason Kidd był najstarszym zawodnikiem drugiej rundy tegorocznych playoffs i zakończył rozgrywki z serią 10 kolejnych meczów bez punktu. Pisałem, że jest za stary na playoffs i powinien szykować się na emeryturę (choć wg ESPN New York wygląda bardziej na to, jakby szykował się do powrotu na kolejny sezon). W finałach konferencji najstarszym graczem jest obecnie Ray Allen (pomijam siedzącego na ławce Juwana Howarda), a tuż za nim w tej kategorii znajduje się Tim Duncan, który miesiąc temu obchodził swoje 37. urodziny.

Duncan jest w lidze od zawsze, ale w przeciwieństwie do wymienionych w tym akapicie, nadal jest jednym z najlepszych zawodników ligi. Potwierdzają to ostatnie wybory do All-NBA i All-Defensive Teams.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBattier trafił Hibberta kolanem w podbrzusze, Hibbert: „To było zamierzone”
Następny artykułTim Duncan i Amy rozwodzą się po 16 latach związku

4 KOMENTARZE

  1. Bardzo bym chciał żeby Spurs zdobyli mistrzostwo.Tak na zakończenie kariery Timmiego i Manu.Należy im się bo od 2 lat grają bardzo dobrze i mają pecha.Lubię też Miami,żeby nie było,ale wolałbym żeby to Pop w końcu wygrał.Stworzył naprawdę bardzo fajną drużynę i na przekór wszystkim a najwięcej Sternowi powinni zwyciężyć.Będzie jednak niezmiernie cięzko bo Miami to Miami i trudno ich będzie pokonać.Liczę na San Antonio i może Pacers zrobią niespodzianę ;)

    Lubię to: 0