Nocne życie JR Smitha

11
fot. blacksportsonline.com

JR Smith trafił wczoraj 4 ze swoich pierwszych 6 rzutów i wyglądało jakby wreszcie przełamał swoją niemoc strzelecką… zanim nie skończył spotkania pudłując 5 ostatnich rzutów. Ale i tak, po raz pierwszy w tej serii miał wyższą skuteczność z gry niż 33% i był to jego najlepszy występ przeciwko Pacers.

Było nieco lepiej, ale nadal JR zupełnie nie przypomina tego gorącego strzelca, który miał imponujący finisz sezonu zasadniczego. W swoich ostatnich 20 występach Smith zdobywał średnio 22.5 punktów, trafiając 47.3% z gry, w tym 37% za trzy. W ten sposób pomógł Knicks zakończyć rozgrywki na drugiej pozycji na Wschodzie, a dla siebie wywalczył tytuł najlepszego rezerwowego ligi.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKings sprzedani, zostają w Sacramento
Następny artykułI kto miał rację? O tym jak niekorzystne transfery Grizzlies wyszły im na dobre

11 KOMENTARZE

 1. Duży błąd ze strony JR’a. Tym bardziej, że podobno po tym sezonie chce sprawdzić swoją wartośc na rynku FA..z takim podejściem do gry w najważniejszej cześci sezonu, jego wartość zdecydowanie spada.

  Inna sprawa, że los Knicks leży obecnie w głowie George’a Hill’a, a nie JR Smith’a

  Lubię to: 0
 2. Fakt, że są tacy, którzy na kacu potrafią grać, nierzadko lepiej niż normalnie.

  Ale to mimo wszystko pokaz braku szacunku dla organizacji, kibiców, kolegów z drużyny, trenera.

  JR to gracz spektakularny, ale nigdy za nim nie przepadałem i teraz przekonuję się, że są ku temu powody.

  Lubię to: 0
 3. Irytujące jest to jak niezwykle utalentowani gracze sami sobie psują renomę i prawdopodobnie formę, bo patrząc jak gra ostatnio J.R ewidentnie widać że imprezy mu nie służą… Mam do niego tak samo mieszane uczucia jak do Beasley’a. Wielki talent i Wielkie możliwości ale imprezki i brak chęci treningu czyni tych graczy tylko dobrymi!!

  Lubię to: 0