Podsumowanie naszych typów na I rundę: Dawid o pół kółka przed resztą

15

Za nami pierwsza runda playoffów, już za kilka godzin rozpoczynają się półfinały konferencji, więc czasu jest mało. Dziś na Szóstym Graczu zapowiedzi dwóch w niedzielę rozpoczynających się serii i typy na wszystkie.

Przed rozpoczęciem playoffów publikowaliśmy tutaj nasze przewidywania, część z nich została przesłana drogą wewnętrzną mailem, jeden bohater zrobił to sms-em jakąś minutę po tym jak roześłaliśmy mail z pytaniem o typy.

Tylko Dawid Lenkiewicz był jak Joakim Noah i przewidział co się wydarzy praktycznie w każdej serii. Dawid trafił dokładne rozstrzygnięcia serii z udziałem Miami, Knicks, Indiany, Chicago i Memphis, a także wygrane serie OKC, San Antonio i Golden State.

Dawid i mój kot jako jedyni trafili Warriors, a poza Dawidem jeszcze tylko Wojtek Bielewicz i Łukasz Łysikowski stawiali na Memphis w rywalizacji z Clippers. Michał Kajzerek – jak Dawid – trafił dokładnie cały Wschód, a Sebastian był z kolei jedynym, który miał Oklahomę w 6.

Za stroną „Wages of Wins” przyjęliśmy następujące zasady punktacji: 5 punktów za dobry typ na zwycięzcę i dodatkowe 2 punkty za dobry typ na wynik serii.

Jeśli chcecie skonfrontować swoje typy z naszymi, zliczcie swój wynik i dajcie znać w komentarzach.

1. Dawid Lenkiewicz (50 punktów)
2. Łukasz Łysikowski (43)
3. Michał Kajzerek (38)
4. Przemek Kujawiński (36)
5. Wojciech Bielewicz (34)
5. Maciej Kwiatkowski (34)
7. Mateusz Celer (29)
7. zNYKający (29)
9. Sebastian Hetman (24)
10. Adam Szczepański (22)
10. Maciej Jamrozik (22)
10. Marek Dziuba (22)


Poprzedni artykułJoakim Noah zrobił to co obiecał, przeszedł do historii Chicago Bulls
Następny artykułSzósty Gracz zapowiada Półfinał Wschodu: New York Knicks – Indiana Pacers

15 KOMENTARZE