Small Talk – End of the Road?

7

Porozmawialiśmy z Michałem Osowskim o sytuacji w Boston Celtics przed dzisiejszym meczem nr 3 z Knicks, być może ostatnim meczem o 'coś’ w erze Celtics Kevina Garnetta i Paula Pierce’a. Także o tym jaką pozycję w historii NBA zajmuje KG i gdzie w historii Celtics jest Pierce…

DOWNLOAD

Small Talk (14) – End of the Road? by Maciej Kwiatkowski on Mixcloud

Poprzedni artykułRunda 1: Birdman i Heat znowu wygrali mecz jednym runem
Następny artykułKostka Curry’ego, biodro KG i Lakers w szpitalu

7 KOMENTARZE

 1. Ja nie zmieniam zdania, trzymam się tego co twierdziłem po kontuzji Rondo – Celtics powinni wymienić Pierca (pomysł z Barnesem uważam za całkiem niezły, aczkolwiek już chyba nieaktualny) i budować zespół wokół Rondo – jak wyzdrowieje, Greena, Bradleya i Sullingera. Garnetta nie wymienią, ale szczególnie Sully skorzysta na jego mentorstwie. Nie widzę sensu w utrzymywaniu obecnego składu, który nawet ze zdrowym Rondo miał średnie szansę by wyeliminować obecnych Knicks czy Bulls, nie mówiąc o Heat.

  Lubię to: 0
 2. Kluczem do obecnej sytuacji Celtic’s była wymiana Perkinsa. A raczej co za nią uzyskano, czyli stracony sezon Jeffa Greena i Nenad Krstic. Straconego sezonu nie dało się przewidzieć, ale moim zdaniem z Greena powinni zrezygnować, nie da się przewidzieć czy jest on w stanie grać regularnie na poziomie zbliżonym do All-star, a Boston to nie Toronto żeby inwestować w tak niepewnych graczy. Teraz jest już za późno, bo małe szanse żeby dało się komuś Greena wcisnąć. Moim zdaniem chude lata przed C’s, bo naprawdę trzeba mądrej głowy żeby coś tutaj pozytywnego wykrzesać, a jak się zdaje Ainge taką głową nie jest.

  Lubię to: 0
 3. Myślę, że żeby przekonać dwóch all starów żeby dołączyli do trzeciego w takich miejscach jak Boston, Miami czy LA nie trzeba mieć jakichś specjalnych umiejętności analityczno-menadżerskich. Poza tym udało im się zdobyć tylko jedno mistrzostwo, co może być rozczarowaniem. Poza tym pomysł handlowania Rondo, moim zdaniem jest zły, a nawet jeśli coś takiego GM’owi przeszło przez głowę to powinien zrobić wszystko aby sprawa nie wyszła poza jego biuro, bo to może rodzić wiele niepotrzebnych problemów wewnątrz zespołu. Ktoś gdzieś pisał, że dziwnym jest brak zainteresowania Bostonu Hardenem przed sezonem i również widzę to jako wtopę Ainge’a.

  Lubię to: 0
 4. Jak myślicie, czy po nieudanym sezonie Grizzless (odpadnięcie w 1 rundzie) władze w Memphis nie postanowią pozbyć się kolejnego bardzo mocno opłacanego zawodnika czyli Zacharego? Mam tu na myśli ewentualny duży kontrakt, który można by przejąć za spadającego Pierce’a.

  Lubię to: 0