3-na-3: Lakers vs Celtics, czyli …kto odpadnie pierwszy

3
fot. Newspix.pl

1. Który ze swoich typów sprzed I rundy chciałbyś w tym momencie zmienić?

Łukasz Łysikowski: Nuggets w 7. W momencie kiedy wydawało się, że brak Davida Lee tylko pomoże Nuggets, Mark Jackson i Steph Curry pokazali wszystkim, że nic takiego nie nastąpi. Wystawienie Jarretta Jacka w pierwszej piątce to strzał w dziesiątkę ze strony Jacksona. Curry z kolei po pierwszym bardzo słabym meczu wrócił do swojej gry i jeśli ją utrzyma, a Nuggets dalej nie będą grzeszyć obroną, to Warriors tę serię wygrają. Jest 1-1 i przed nimi trzy (a może tylko dwa?) mecze w Oakland, będzie gorąco.

Dawid Lenkiewicz: Grizzlies w 6. Stan rywalizacji w tej serii to już 2-0 dla Clippers i nie widzę możliwości wygrania 4 kolejnych spotkań przez Memphis. Liczyłem na bardzo twardą grę Grizzlies, obronę która zadławi przeciwników i więcej sztuczek, by spowolnić Paula. Jak wszyscy wiemy, CP3 jest jednak wyjątkowym graczem i poprowadził swoją drużynę do dwóch zwycięstw, przejął końcówke G2 i Grizzlies już mają nóż na gardle. W tej chwili ta seria wygląda wciąż na 4-2, ale już w drugą stronę.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSmall Talk (13) – Beverleysanity
Następny artykułPodsumowanie sezonu: Sixth Man of the Year

3 KOMENTARZE

  1. Najwyraźniej trudno zrozumieć, że zwycięstwo teamu z homecourt advantage 4-2 jest mało prawdopodobne w formacie 2-2-1-1-1, takie serie raczej kończą się w 5 albo 7 grze. Clippers 4-1 Memphis.

    Lubię to: 0