Antynagrody 2013

23
fot. NBA League Pass

Właśnie zakończył się sezon zasadniczy, a to nie tylko oznacza start playoffs, ale też rozdanie nagród dla najlepszych, najbardziej wyróżniających się zawodników. Jednak nie dla wszystkich to były to udane rozgrywki. Tym najgorszym też warto poświęcić chwilę, dlatego przygotowaliśmy dla nich antynagrody.

Nagroda JamesOna Curry’ego – przyznawana zawodnikowi, który zaliczył najkrótszy epizod w jednym sezonie. Curry w 2009/10 wystąpił w jednym meczu, a na parkiecie spędził 4 sekundy. To jego cała kariera w NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDraft Ranking (15): Kluczowe decyzje?
Następny artykułSzósty Gracz zapowiada Playoffy 2013: New York Knicks – Boston Celtics

23 KOMENTARZE

 1. off top, help potrzebuje

  od nowego sezonu nie mogę zapłacić za LP, olałem to bo i tak tylko nba tv chciałem wykupić, a w cplus było dużo stosunkowo meczów, ale teraz zaczyna to być problem no bo przecież playoffy,

  czy ktoś z Was miał podobny problem, sprawdziłem 2 karty i żadna nie jest przyjmowana :/

  Lubię to: 0
 2. Super art! Brawo dla Pana Adama, który widać zaczyna łapać poziom ironii Pana Maćka ;) super się czytało, ale myślałem, że jeszcze będzie wspomnienie bliskiego kontaktu Knighta z Gatorade (ale to zeszły sezon)…zawsze jak to widzę to mam niezły ubaw :)

  Lubię to: 0
 3. Ciekawy, długi artykuł. Wielkie brawa.

  Może założycie “ligę” na Drive to The Finals i ludzie stąd będą mogli się pobawić i trochę po rywalizować. Pamiętam, że w tamtym roku ZP1 miało taką, ale tylko dla blogerów. Czy już nie bawicie się w takie Fantasy? :)

  Lubię to: 0