Dniówka: Jazz grają o życie, Denver o przewagę parkietu, Lakers patrzą na mecze Warriors i Rockets

6
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Tylko 29 meczów pozostało nam do zakończenia sezonu regularnego i po dwóch dniach przerwy w czwartek/piątek już w sobotę rozpoczniemy playoffy. Już w tym momencie wiadomo, że pierwszy mecz pomiędzy New York Knicks i Boston Celtics rozegrany zostanie w sobotę i podejrzewać tylko mogę, że NBA zarezerwuje godzinę 19.00 lub 21.30. Drugą ze znanych nam póki co par jest Miami Heat – Milwaukee Bucks.

W sobotę i niedzielę ruszy każda z serii I rundy. Do tego czasu będziemy mieć zapowiedzi w formach pisemnej i mam nadzieję wokalnej. Zobaczmy na dzisiejsze mecze – aż 11. Jest jeszcze bardzo dużo niewiadomych na dole Konferencji Zachodniej. Los Angeles Lakers mogą nawet awansować na 6 miejsce i jeszcze zmierzyć się w ten weekend z Los Angeles Clippers.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł3-na-3: Przyszłość Kobe’go Bryanta i Los Angeles Lakers
Następny artykułPodsumowanie dnia: 6-8 na Zachodzie nadal sprawą otwartą

6 KOMENTARZE