Podsumowanie dnia: jedni wracają, drudzy odpoczywają

4
fot. Robert Duyos / newspix.pl

Wydarzeniem dnia w NBA jest oczywiście kontuzja Kobe’go Bryanta. We FLESZu mogliście już przeczytać o tym meczu w LA, a także o zwycięstwie Grizzlies w Houston.

INDIANA 109, BROOKLYN 117

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 47 punktów Curry’ego. Lakers uciekli z obroną, ale stracili Bryanta. Grizzlies zrobili klinikę w Houston
Następny artykułFlesz: coraz bliżej LAC-MEM w pierwszej rundzie

4 KOMENTARZE

  1. Nie nie tylko.
    Panowie właściciele 6grcz.pl
    weźcie się wreszcie za poprawę jakiegokolwiek działania bloga w wersji mobilnej. Nie można się zalogować ani na IPadzie ani na IPhonie ani na czymkolwiek na Androidzie. Już poprzednio, o czym wcześniej pisałem, próba zalogowania sie na blogu z jakiegokolwiek urządzenia mobilnego była masakrą, ciągle trzeba było wchodzić do durnego panelu i tracić ponad minute na zalogowanie się. Dziś, zdaje się w końcu, postanowiliście to poprawić, ale efekt przeszedł chyba najśmielsze oczekiwania i teraz W OGÓLE NIE MOŻNA SIĘ ZALOGOWAĆ. Myślę, ze jest całkiem spora grupa osób, która korzysta z Waszego płatnego bloga przy pomocy aplikacji mobilnych (np. ja w 90% na IPadzie) i korzystanie w wersji, która była było istna udręką. Teraz dla odmiany, korzystać w ogóle nie można.

    Lubię to: 0