Hetman: Droga kończy się w Atlancie

5
fot. The Associated Press

W poszukiwaniu wiosny. Jesteśmy gdzieś na uboczu, szukamy swojego miejsca w danym czasie. Swoje miejsce znalazły właśnie cztery ekipy, które zagrają podczas Final Four w Atlancie.

Louisville, Wichita State, Syracuse i Michigan. Każda z nich była i jest częścią historii, która dzisiaj obrazuje nam 75 lat z Turniejami NCAA. To będzie wyjątkowe zakończenie drogi. Drogi, która w Georgia Dome ma swój koniec. Drogi, która z wielu wycisnęła krew, pot i łzy, a każdy, dosłownie każdy z uczestników jest na swój sposób wyjątkowy. Mówimy tutaj przede wszystkim o graczach, trenerach, studentach, fanach, komentatorach. O wszystkich, którzy wiedzą, że w poniedziałek sezon NCAA dobiegnie końca, a wtedy poznamy nowego mistrza Division I.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł3-na-3: najlepsi rozgrywający, nie tylko z NBA
Następny artykułPlaybook a raczej jego brak

5 KOMENTARZE

  1. Ge-ni-al-na zapowiedź. Dobrze że nie zawarłeś w tekście żadnych numerków, te w Final Four się nie liczą. Wygrają Ci, którzy będą mocniejsi psychiczni i wykażą większą wolę.

    To już dziś!

    Lubię to: 0