Marzenia legły w gruzach

1
fot. The Associated Press

Jeszcze na starcie rozgrywek pisaliśmy o nich z nadzieją. Nadzieją pospolitego kibica, który wierzy w fajne historie. Taką historią byli z pewnością Cody Zeller i Indiana Hoosiers, których wskrzesił charyzmatyczny trener Tom Crean.

Hoosiers nie mieli łatwo po latach świetności, kiedy programem rządził Bob Knight i dbał przede wszystkim o dyscyplinę. Po jego odejściu koszykówka w Bloomingotn zaczęła się sypać, światło dziennie ujrzały narkotykowe skandale. W sezonie 2012/13 miało się wszystko zmienić. Cody Zeller był gotowy do walki, Victor Oladipo stał się graczem do Top 10 Draftu, a pozostali seniorzy wiedzieli, że ten sezon będzie należał do nich.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEfektywność z Houston
Następny artykułFlesz: Mo i Jazz wyprzedzili Lakers, Duncan i Marc byli znowu genialni

1 KOMENTARZ

  1. Niezłe, Wichita która w meczu z Gonzagą miała chyba pod koniec pierwszej połowy mniej zbiórek całościowo niż Gonzaga tylko ofensywnych, generalnie Gonzaga zrobiła w meczu z nimi 21 OREB

    Lubię to: 0