Flesz: Warriors wracają, 47 punktów Walla, 27-0 Miami, koniec serii Denver

3
fot. The Associated Press

Poza streakiem Miami Heat i zakończoną ubiegłej nocy serią Denver Nuggets jedną z niewielu boiskowych historii ostatnich dwóch tygodni jest to, że wykorzystując dogodny terminarz domowy Golden State Warriors powracają do swojej formy z grudnia i stycznia – top10 obrona i najlepiej w NBA rzucający team z dystansu + Stephen Curry.

6 meczów ostatniej nocy. John Wall w wielkim stylu rzucił career-high 47 punktów w meczu, w którym prawie miał triple-double; Denver Nuggets zostali rozjechani w Nowym Orleanie przez Briana Robertsa, Dariusa Millera i Rogera Masona, LeBron James bawił się w drugiej połowie z Orlando Magic, a Los Angeles Lakers wciąż nie wyglądają na nic więcej niż ósmy team Zachodu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPlaybook: trójka z rogu dla Paula George’a
Następny artykułPodsumowanie dnia: Nuggets zatrzymani na 15

3 KOMENTARZE

  1. Niesamowity występ Walla, po bilansie wygląda to tak jak sezon Wade, w którym był kontuzjowany i Miami wygrało tylko 14 spotkań z tą różnicą, że wall wrócił do gry, przez co Wizards stracili szanse na najwyższy pick w drafcie.

    Lubię to: 0