Dwight ma problem do Davida Lee o ten łokieć w twarz (WIDEO)

4
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Życie o tej porze roku przypomina większości z nas, że leżymy, siedzimy lub stoimy między 49 a 54 równoleżnikiem. I nie to, że po tej drugiej stronie Atlantyku na tej szerokości geograficznej nie leży aktualnie śnieg, bo leży.

Tymczasem życie i pogoda w Bay Area sprawiają, że pisząc post 26 marca, sprawdzając termometr (sekunda… 3!) zatrzymać się można na moment przy takim zdjęciu:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Martin jest szczęśliwy, będzie w lipcu wolnym agentem
Następny artykułKevin Johnson zebrał silną drużynę w Sacramento

4 KOMENTARZE

  1. „Howard może wysłać na niego Światowy Pokój :P”
    Nie może światowy pokój kontuzjował się w tym meczu ;-). Sytuacja trudna do ocenienia, ale rację ma ZPD i Howard. Cos dziwna ta próba rzutu D. Lee. Wprawdzie ten przyruch z szeroko wystawionymi łokciami przy wyjściu w górę ma on od jakiegoś czasu, ale naprawdę jest to dość niebezpieczny przyruch. problem powinni rozwiązać sędziowie, po prostu uznając, ze to faul Dawida lee. Nie konkretnie w tym zagraniu, ale w wielu innych spotkaniach też.

    Lubię to: 0