Podsumowanie dnia: 26

4
fot. AP Photo

Heat po raz 26. Bucks szykują się na pojedynek z nimi w pierwszej rundzie. James Harden wygrał dla Rockets derby Texasu ze Spurs. Mavs dalej walczą o playoffs, Jazz chyba już tracą nadzieję. We FLESZu o meczach w Houston i Oklahomie.

MILWAUKEE 99, ATLANTA 104

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Gamewinner Hardena ze Spurs, Durant powalił fana, prawdziwy cud w Dallas
Następny artykułAkademicki zrzut (18): Kopciuszek zakłada duże pantofle

4 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie… Czy Clips z racji zwycięstwa w Pacific Division mają zagwarantowany 3 seed na Zachodzie nawet jeśli więcej zwycięstw będą mięli Grizzlies i Nuggets? Jak zwykle co roku zapominam jakie są rules..

    Lubię to: 0
  2. 4 seed. Obojętnie na którym miejscu będą w tej grupie 4 czy 5 mają zagwarantowany 4 seed. Ale mecze dom//wyjazd i tak będą odbywały się wg ilości zwycięstw nie wg rozstawienia. Zmienia to tylko to, że MEM i DEN nie spotkają się z sobą chyba, że LAC faktycznie zdobędą 3 seed.

    Lubię to: 0