Kontuzje prześladują Irvinga

1
fot. David Santiago / Newspix.pl

Kyrie Irving dopiero za kilka dni będzie obchodził swoje 21. urodziny, a już jest w gronie największych gwiazd NBA. W zeszłym roku został Rookie of the Year i teraz potwierdził swoją wartość.

To był dla niego bardzo dobry sezon, ale niestety musimy już napisać BYŁ. Mimo że jeszcze został miesiąc do zakończenia fazy zasadniczej, dla Kyrie’go już się skończył. W meczu z Raptors zderzył się z Jonasem Valanciunasem i doznał kontuzji ramienia. Pierwsze badania nie wykazały poważnych uszkodzeń, ale później okazało się, że czeka go dłuższa przerwa. Nie zagra przez 3-4 tygodnie, co oznacza, że przez ostatni miesiąc rozgrywek nie będziemy już oglądać jednego z najlepszych rozgrywających NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: Jazz przerwali serię porażek
Następny artykuł3-na-3: Playoffy już za ponad miesiąc

1 KOMENTARZ

  1. Dla Cavaliers to dobre wiadomości – to więcej porażek i wyższy pick do wyboru.
    Irving, Thompson. Waiters … i teraz będzie kolejny świetny gracz, gdyz poprzednie trzy wybory były trafione z materiału jaki był.

    Lubię to: 0