Szlak handlowy Boston – Los Angeles

4
fot. Charles Baus / Newspix.pl

All-Star Weekend to czas największych gwiazd, dlatego również w plotkach transferowych muszą pojawiać się te największe nazwiska. Tym razem mamy Kevina Garnetta, Rajona Rondo, Dwighta Howarda i Celtics rozważających opcje wymian z obiema drużynami z Los Angeles.

Adrian Wojnarowski z Yahoo Sports z samego rana donosi o kolejnych rozmowach pomiędzy Celtics i Clippers.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułUsain Bolt zrobił wsad
Następny artykułFaried MVP meczu przyszłych gwiazd, bo inaczej nie potrafi

4 KOMENTARZE

  1. gdyby Boston przejął Howarda, Jordana i Bledsoe za KG i Rondo to to jednocześnie łąta im dziury na PG i centrze i przynajmniej teoretycznie od razu przywraca ich do grona kontenderów, jeszcze w tym sezonie.

    Lakersi poddaliby sezon i musieliby poszukać kogoś kto uzupełni Gasola pod koszem, ale pozyskaliby mimo wszystko znakomitego rozgrywającego za marudę z kontuzjami jaką okazał się Howard. Gasol jak dadzą mu się w spokoju wyleczyć to ciągle wielka moc a centra mogliby pozyskać chociażby za Nasha

    Lubię to: 0