Podcast Small Talk: ze zNYKającym o Knicks i Weekendzie Gwiazd

5

W czwartek wieczorem, niczym spadająca nad Czelabińskiem gwiazda, łuną świetlną i wraz ze drganiem szyb rozbił się w okolicach mojego stołu kuchennego zNYKający, korespondent Szóstego Gracza z Londynu, twórca i edytor Nowojorskich Impresji, ichtiolog i fan Renaty Mauer-Różańskiej.

Temat naszej rozmowy orbitował oczywiście wokół pierwszej połowy sezonu New York Knicks, a także naprowadził nas na Pudelka, konkursy All-Star Weekend i jeszcze kilka innych planet.

Jeśli podoba Wam się muzyka grana przez zespół Fluktua, który otwiera i zamyka podcast, sprawdźcie ich stronę.

DOWNLOAD

Small Talk (10): zNYKajacy by Maciej Kwiatkowski on Mixcloud

Poprzedni artykułJohn Wall nie jest franchise playerem?
Następny artykułUsain Bolt zrobił wsad

5 KOMENTARZE

  1. Tak się złożyło, że wczoraj wieczorem myślałem o braku small talku. Po czym okazuje się,że moje prośby zostały wysłuchane. Słucham sobie i Co ? Prawie usypiam. Bardzo lubię teksty zNYKającego ale naprawdę audycja radiowa to nie twój konik. Rozumiem, że to pewnie debiut ale to najgorszy small talk w jego krótkiej historii.

    Lubię to: 0
  2. wlasnie, że najgorszy podcast. zNYKający mniej stękania i gadania glupot typu steve novak jest pilkarzem ręcznym – koniec zdania. gosciu ma iles tam razy wiecej fanow niz ja- koniec. jimson zaczyna dyskusje a ty ja takim zdaniem kontynuujesz i kooniec. iman szampert ma fajna fryzure. no extra. moze sie czepiam ale wiecej gadania o konkretach i mniej stękania raz jeszcze. pozdrawiam. ;)

    Lubię to: 0
  3. Bardzo ciekawa rozmowa. Widać, że zNYKający nie jest zwykłym kibicem – widzi znacznie więcej niż tylko samą grę. Ja też nie jestem fanem ASG, który ma coraz więcej z cyrku (nawet w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

    Lubię to: 0