Coraz bliżej trade deadline

0
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Jeszcze tylko 11 dni zostało do trade deadline, nic więc dziwnego, że pojawia się coraz więcej plotek transferowych. W ostatnim czasie słyszeliśmy już, że Bulls rozmawiają z Raptors o wymianie Boozera za Bargnani’ego, Spurs są zainteresowani Alem Jeffersonem, Lakers na pewno nie wytransferują Dwighta Howarda, Blazers szykują się do walki o Nikolę PekovicaBrandon Jennings czeka na maksymalny kontrakt, a KG nigdzie się nie wybiera i chce zakończyć karierę w Bostonie. Ale to nie wszystko, dlatego tak samo jak tydzień temu, ponownie zebraliśmy najnowsze doniesienia:

JOSH SMITH
Przedstawiciele Josha Smitha spotkali się z managementem Hawks i dopowiedzieli się, że Smith nie ma co liczyć ma maksymalny kontrakt w Atlancie. Hawks są gotowi zaproponować mu 3-letnią umowę za $47 milionów. Nie tego oczekiwał Josh. Mówiąc, że jest max-playerem, miał na myśli $93.5 milionów za pięć lat. W tej sytuacji chce dokończyć obecny kontrakt i w wakacje poszukać dłużej umowy niż to co proponują mu Hawks.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Gee’z
Następny artykuł3-na-3: niedzielny doubleheader