Jennings chce maksymalnego kontraktu

9
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

Niedawno było o tym, że Josh Smith uważa, iż zasługuje na maksymalny kontrakt. Teraz dołączył do niego Brandon Jennings. Ten też widzi siebie jako max-playera. Co prawda sam tego nie powiedział, jak to miało miejsce w przypadku Smitha, ale doniósł o tym Gery Woelfe z lokalnego dziennika Racine Journal-Times.

Woelfe rozmawiał z – jak to określił – prominentnym agentem, którego nazwiska nie może ujawnić i dowiedział się od niego, że Jennings już na początku obecnego sezonu chciał maksymalnej kwoty. To może tłumaczyć dlaczego podczas gdy inni zawodnicy z draftu 2009 podpisywali nowe umowy, on nie potrafił porozumieć się z Bucks. Generalnego managera Johna Hammonda można krytykować za jego niektóre decyzje, ale aż tak szalony nie jest, żeby dać Brandonowi maxa.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKG chce zakończyć karierę w Celtics, tłumaczy 6-0 Bostonu bez Rondo
Następny artykułMavericks nie golą się dopóki nie będą powyżej 0.500

9 KOMENTARZE

  1. Niedługo wszyscy będą chcieli maksa, a tak naprawdę w tej lidze na takie zarobki zasługuje 5-6 graczy. Choć jeśli znajdzie się jakiś szalony GM. Kto bogatemu zabroni?

    Lubię to: 0