Hetman: O-LA-DI-PO!

5
fot. The Associated Press

„His unique combination of explosive athleticism, fearless defense, and efficient shooting have drawn comparisons to Michael Jordan”

Takie zdanie znajdziecie na początku profilu o Oladipo w Wikipedii, ale spokojnie. Victor Oladipo nie będzie następcą Michaela Jordana. Chodzi głównie o fakt, że w tym sezonie zalicza swój breakout year i jest niekwestionowaną gwiazdą Indiany, w której Cody Zeller do tej pory był uważany za Boga. Hoosiers Hysteria powraca, Tom Crean triumfalnie siedzi na piedestale Division I, a gracze z Bloomington dumnie widnieją jako numer jeden w rankingu Top 25 AP.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: pierwsza połowa Gortata
Następny artykułWarriors nie pozwolili Rockets pobić rekordu trójek

5 KOMENTARZE

  1. @ Tomasz Nie róbmy z niego (Bradleya) nie wiadomo kogo, po jednych w miare udanych play-offach. To nie gwiazda na parkietach NBA.
    BTW wyobrazcie sobie Oladipo na obwodzie Heat …. Miód malina.

    Lubię to: 1
  2. Panowie, doceniam NCAA, ale to TYLKO NCAA. Ile było super grajków i jak sobie radzą wśród zawodowców? Choćby ostatni draft. Czy nr1 draftu spowodował że Pelikany awansują do playoffów?
    :)

    Lubię to: 1