Bosh może zastąpić Rondo w piątce Wschodu

8
fot. JLC/ZOJ / newspix.pl

Jest luty 2013 roku. Cleveland Cavaliers mają znowu swojego gracza w All-Star Game, który w dodatku może już być lepszy nawet niż Russell Westbrook.

Miami Heat tymczasem operują w zupełnie innej atmosferze niż ta, która towarzyszyła im w sezonie 2010/11 po tym jak LeBron James zabrał swoje talenty do South Beach, przy okazji łącząc Cleveland i Miami związkiem przyjaźni, kocy i kojących gitarowych songów granych przy brzęku komarów. Mniej więcej…

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPau Gasol poprosi o wymianę? Mówi, że „jest taka możliwość”
Następny artykułPekovic w centrum kolejnej bitwy Wolves z Blazers?

8 KOMENTARZE

 1. Powinien być Kyrie, a jak go nie wybierze do s5 to powinien duże minuty zagrać tak samo jak George. Są młodzi, a Wade, Bosh, czy nawet Lebron maja ważniejszy cel w tym sezonie, więc Spolestra specjalnie nie bedzie ich przemęczał.

  Lubię to: 0
 2. Irving – zdecydowanie. Jest buńczuczny, pewny siebie, diabelsko inteligentny i do tego ma fach. Durant, by to potwierdził przez zamknięte usta.

  Jak nie on to George i Wade na PG – NIE DLA BOSHA W S5. Dinozaury już wyginęły – te miękkie, roślinożerne zwłaszcza.

  Lubię to: 0
 3. CB4 powinien być w S5, głównie za sprawą 55 % skuteczności z gry. Holiday i Irving i tak dużo pograją, ale na s5 nie zasługują, bo grają w mizernych teamach. Alterntywa to młokos z IND.

  Lubię to: 0
 4. Nie rozumiem czemu rozgrywającego miałby zastąpić Bosh. Zgoda to All Star, ale jednak gdyby został 5 graczem zamiast Irvinga lub Holiday’a była by to pomyłka. W dodatku Bosh mimo bardzo dobrej gry nie zasłużył na 1 piątkę. Jest 3 opcją w drużynie w której gra T-800 LBJ i Wade (który ma pierścień wywalczony bez Bosha i LBJ).Z całym szacunkiem dla człowieka jaszczura, nie.

  Lubię to: 0