Celtics tracą kolejnego ważnego gracza

7
fot. AP

Dopiero co pisałem dzisiaj w Rankingu, że Jared Sullinger powinien znaleźć się w meczu najmłodszych zawodników podczas All-Star Weekend. Zasłużył na to, ponieważ grał bardzo dobrze. Ale teraz już wiemy, że nawet gdyby został wybrany, nie wystąpiłby w Houston. Debiutant Celtics musi poddać się operacji pleców i nie zagra do końca sezonu.

To kolejny poważny cios dla Celtics. Kilka dni temu stracili Rajon Rondo, teraz Sullingera.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRookie Ranking (12): Sullinger nie jedzie do Houston
Następny artykułJak Pacers radzą sobie z Miami

7 KOMENTARZE

  1. Jako fan C’s widzę, że w najbliższym czasie już nic nie ugramy, ale mam nadzieję, że przynajmniej nie będzie tak, jak po skończeniu się ery poprzedniej Big 3 (Bird, Ainge, Parish) i nie będzie kolejnych prawie 20 lat niepowodzeń, co najwyżej Fiałów Konferencji :/

    Lubię to: 0
  2. No to koniec sezonu dla Celtow. Do playoffs nie wejda, KG i PP moga juz spokojnie myslec o zakonczeniu kariery. Pozostaje draft i handel latem. Mowicie ze Howard i Smith beda wolnymi agentami latem? :)

    Lubię to: 0