Flesz: Jennings, Drummond, Aldridge, Klay…

5
fot. The Associated Press

* Najlepszy silny skrzydłowy w NBA? Są takie opinie. LaMarcus Aldridge oddirkował Dirka Nowitzkiego tym buzzer-beaterem, kończąc 21-punktowy comeback z-a-w-s-z-e powracających w Rose Garden Trail Blazers:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Rondo, część druga
Następny artykułPodsumowanie dnia: Aldridge pokonał Mavs

5 KOMENTARZE

  1. wszystkie te „dobre” posiadania Lakers były długie i cierpliwe (post up Pau i swingowanie), kilka dobrych touch-passów i dodatkowych podań – wszystko to zaprzeczenie systemy 7SoL i Mike D’Antoniego. Tak jak mówił Gasol – Lakers grają swoim sytemem, a nie systemem Świstaka. To był taki mały sample tego jak mogliby wyglądać LAL pod wodzą np. Jerrego Sloana

    Lubię to: 0
  2. i surprise, surprise – Pau Gasol miał najwyższy +/- (+21) w Los Angeles. Nie zagrał w 4q kiedy wracali NOH, ale wcześniej wszystkie te „dobre” rzeczy działy się z Pau na parkiecie (elementy trójkątów Mr. Jax’a też się pojawiły)

    Lubię to: 0