Dniówka: Rondo, część druga

2
fot. Zuma Press/Icon SMI / Newspix.pl

 

A gdyby tak wyeliminować Miami Heat, New York Knicks, Los Angeles Lakers, Clippers czy Boston Celtics? Tak na miesiąc. Mielibyśmy wtedy to co mieliśmy dzisiaj rano. Otwieram ESPN NBA, na froncie Andrew Bogut i jego powrót. Tyle interesujących historii dzieje się regularnie poza radarem, za kurtyną dużych rynków i klikalności. Kiedy zakładaliśmy 6G przyrzekliśmy sobie, że nie będziemy ich omijać – tacy gracze jak Paul George czy Jrue Holiday bardzo w tym pomagają. W drugiej części sezonu będzie więcej okazji na retrospekcje i dotrzemy do kilku ciekawych twarzy (np Andre Drummond, Kemba Walker, Larry Sanders), do których docieramy tylko sporadycznie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł5-na-5: Nagrody na półmetku sezonu
Następny artykułFlesz: Jennings, Drummond, Aldridge, Klay…

2 KOMENTARZE

  1. Wiem Panie Maćku, że pewnie nie czyta Pan komentarzy, no ale cóż, spróbuję. W ostatnim Pana wpisie na zp1 napisał Pan, że odpowie na każdego maila, którego dostanie pod wskazany adres. Ja wiem że może być Pan zajęty, ale to już prawie tydzień i powoli tracę nadzieję. Jak się Panu nie chce rozpisywać to cokolwiek, żebym chociaż wiedział że po coś ten esej pisałem :)

    Lubię to: 0