Dniówka: Royce White mówi po polsku

5
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Jest czwartek i TNT pokazuje dziś 14-28 Phoenix Suns, ale mamy jeden interesujący mecz, telewizyjny i mam nadzieję nie usłyszeć jak to Reggie Miller traktuje plotki o „Honey Nut Cheerios” zbyt serio. Zresztą, Reggie najpewniej będzie dziś w Arizonie komentować mecz Suns i Los Angeles Clippers, a gdzieś nad tym wszystkim zawiśnie temat jednej z największych kompromitacji w historii NBA jaką są dotychczasowe dokonania teamu, który na pozycjach 1/2 z ławki gra Chrisem Duhonem i Dariusem Millerem.

Są tak naprawdę dwa wydarzenia nadchodzącej nocy, chyba, że dzień wolnego jaki dostali dzisiaj Lakers przyniesie nam niespodziewane newsy wieczorem, w tym samym czasie gdy spotykać się będę z długo – półżyciamoharklessadługo – niewidzianym znajomym.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: każdy chce pojechać na Mecz Gwiazd
Następny artykułGame-winner DeRozana

5 KOMENTARZE