Power Ranking (11): powroty liderów, zwycięskie serie

0
fot. Jonathan Bachman / Newspix.pl

Hornets jeszcze do niedawna byli najgorszą drużyną na Zachodzie, ale odkąd wrócił Eric Gordon wyglądają jak zupełnie inny zespół. Zaczęli wygrywać i awansowali do pierwszej 16 naszego rankingu. Podobna sytuacja ma miejsce w najgorszej drużynie Wschodu. Oni też długo grali bez swojego lidera, a teraz John Wall poprowadził ich już do 4 zwycięstw w 6 meczach. Również Mavs rozkręcają się mogąc liczyć na Dirka Nowitzki’ego. Jego powrót może nie był tak imponujący jak w dwóch powyższych przypadkach, ale ostatnio ekipa z Dallas wygrał 5 z 6 spotkań.

1. (1) OKLAHOMA CITY THUNDER (32-9) – tylko jeden raz w tym sezonie Oklahoma City Thunder przegrali różnicą wyższą niż 10 punktów i stało się to w meczu, w którego końcówce Kevin Durant powiedział do sędziego „Fuck you” i wyleciał z boiska.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDo zobaczenia w playoffs: Knicks-Nets, Clippers-Warriors
Następny artykułDniówka: zmiany w Memphis, OKC w Clippers