Przedsmak playoffów w Bostonie

5

Ten mecz z pewnością wyglądał jakby Doc Rivers i Tom Thibodeau prowadzili ten sam zespół. Chicago Bulls i Boston Celtics grali znakomitą obronę ataku pozycyjnego, wymuszali trudne rzuty i kończyli posiadania zbiórkami w oronie.

Raz jeszcze Bulls – wciąż bez Derricka Rose’a i od przedostatniej minuty trzeciej kwarty też bez Luola Denga – pokazali serce i umysł, wygrywając po raz kolejny na wyjeździe mecz przeciwko drużynie, która myśli o wyjściu z Konferencji Wschodniej. Mają już wyjazdowe zwycięstwa w Miami, w Nowym Jorku, w Bostonie i są 12-5 poza Rose Garden w tym sezonie – nr 1 na Wschodzie.