Varejao nie zostanie w Cleveland

15
fot. Associated Press

Dan Gilbert w pamiętnym liście żegnającym LeBrona Jamesa, obiecywał kibicom Cavs, że zdobędą mistrzostwo wcześniej niż zdrajca, który przeprowadził się na Florydę.

„I PERSONALLY GUARANTEE THAT THE CLEVELAND CAVALIERS WILL WIN AN NBA CHAMPIONSHIP BEFORE THE SELF-TITLED FORMER 'KING’ WINS ONE”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Koniec lokautu, raz jeszcze
Następny artykułFlesz: Cousins w Bostonie?

15 KOMENTARZE

  1. jak dla mnie to tez bez sesnu. przeciez Pekovic jest mlodszy i jeszcze sie rozwinie, wiec oddanie go za Varejao ktory lepszy juz nie bedzie nie ma dla Minesoty sensu w perspektywie dalszej budowy mlodego i silnego zespolu na najblizsze lata. Varejao bylby swietnym wzmocnienie dla Minesoty jesli razem z Lovem i Pekoviciem stworzyliby tercet podkoszowy.

    Lubię to: 0
  2. jak dla mnie to tez bez sesnu. przeciez Pekovic jest mlodszy i jeszcze sie rozwinie, wiec oddanie go za Varejao ktory lepszy juz nie bedzie nie ma dla Minesoty sensu w perspektywie dalszej budowy mlodego i silnego zespolu na najblizsze lata. Varejao bylby swietnym wzmocnienie dla Minesoty jesli razem z Lovem i Pekoviciem stworzyliby tercet podkoszowy a rozbijanie duetu Love-Pekovic w celu pozyskania Andyego niewiele im da

    Lubię to: 0
  3. A nie przypadkiem czterech graczy z pierwszej czwórki draftu? No chyba, że ktoś jeszcze poszedłby w wymianie za Derricka i Nikolę. Kyrie, Tristan,Dion, Derrick.

    Lubię to: 0